HAKKIMIZDA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ GALERİ İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

CVK Madencilik Grubu, 100% yerli sermaye ile kurulmuş olan işletmeleri ile madencilik faaliyetlerini sürdürmektedir. CVK Madencilik Grubu, modern mühendislik uygulamaları ve teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan faydalanarak, faaliyetlerinin etki ve ölçeğini gün be gün artırmaya ve Türkiye’nin en yüksek kaliteli krom, mermer, tarverten, kurşun, çinko, bakır, manyezit cevherlerini üretmeye devam etmekte olup, altın cevheri üretimi içinde AR-GE çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

CVK Madencilik Grubu, kendi maden ruhsatları üzerinde konsantre ve parça kromit cevheri ile, konsantre kurşun, çinko, bakır, gümüş metal ürünlerini ve mermer, traverten gibi doğaltaş ürünlerini üreten ve tamamını kendi ihraç eden, yine kendi uhdesindeki ve iş geliştirmeye yönelik potansiyeli yüksek ruhsat sahalarında arama ve etüt çalışmalarını aralıksız sürdüren bir madencilik grubudur.

Türkiye’nin dört bir yanında işletmeleri olan, binlerce profesyonele istihdam sağlayan CVK Madencilik Grubu’nun esas odağı çalışanlarıdır. Tüm işletmelerde ulusal ve uluslararası standartlarda, çevreye saygılı, emniyetli ve güvenli çalışma ortamları yaratmak, şirketin bir numaralı önceliğidir.